HORÚCA NOVINKA – VERTERA DETOX A OMLADENIE – AKCIA!!!

VERTERA

Všetky produkty VERTERA majú základ v špeciálnom spracovaní morských rias do koloidnej formy, čo umožňuje ich až 95% vstrebateľnosť a tým obohatenie tela o množstvo vitamínov, minerálnych a stopových látok, aminokyselín ale najmä organického jódu, ktorého sú najväčším zdrojom v rastlinnej ríši.

Detoxikačné schopnosti a ich vplyv na činnosť štítnej žľazy sú výnimočné. Detoxikácia (aj od ťažkých kovov) spôsobuje ozdravenie najmä tráviaceho traktu, dodáva vitalitu, rieši alergie, autoimunitné ochorenia a nastoľuje samoozdravný proces organizmu.

Produkt Artroplast, ktorý je doplnený o glukosamin a chondroitin zas regeneruje kĺby, chrupavky, čo niektorí pocítia už vo veľmi krátkom čase.

Produkt Forte navyše rozpúšťa cysty, metastázy a rieši dlhodobejšie chronické ochorenia.

Produkt Angiolive intenzívne čistí cievy, odstraňuje opuchy nôh a pod. Kozmetické produkty s obsahom riasy a ďalších kvalitných olejov skoro zázračne vyživujú pleť, odstraňujú vrásky, pomáhajú pri chudnutí a pod

Veda už potvrdila, že 80% nášho imunitného systému sa vytvára v tráviacom trakte. Ak nefunguje dobre trávenie, tak nefungujú ani ostatné vnútorné orgány a systémy. Trávenie je spojené aj s pľúcami, čo je v dnešnej dobe kľúčový orgán!

Spoločnosť Best of Natur Vám chce kvôli dôležitosti posilnenia imunity ponúknuť produkty firmy Vertera pre obnovu a udržanie zdravia. Ceny jednotlivých produktov (od 30 do 40€) sú nízke v porovnaní s množstvom vitamínov a minerálov, ktoré nahrádzajú. V prípade väčšej objednávky je možné dohodnúť množstevnú zľavu.

V prílohe sú pripojené skúsenosti užívateľov, cenníky partnerov, klientov a zloženie v 100 g gélu. Jedno balenie obsahuje cca 500 g gélu, dávkovanie predstavuje 2 lyžice denne, čo je dávka na približne 3 týždne.
Produkty sú distribuované prostredníctvom skladu v Prahe, preto na stránke vertera.cz nájdete popísané všetky produkty. Teraz sú doplnené aj na našej stránke www.bestofnatur.sk.

Veľa informácií a skúseností užívateľov nájdete aj na www.youtube.com, keď si zadáte heslo vertera czech napr:
https://www.youtube.com/watch?v=bOE_mfJabr8&t=360s
https://www.youtube.com/watch?v=bMylh8Gi6dY
https://www.youtube.com/watch?v=SuKeh4J8Usc

Ak Vás informácie zaujali, podeľte sa o ne aj so svojimi známymi. V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte prostredníctvom emailu: info@bestofnatur.sk alebo FroncovaBestofnatur@gmail.com alebo na tel. č. : 0902 492 476

Skúsenosti s používaním produktov firmy Vertera

TEREZA ZAVADILOVÁ, 35 let
Arthroplast, Základní řasa
„Na základě užívání se mi neskutečně zlepšila imunita, po třech měsících užívání Vertera gelu moje imunita ustála takové zátěžové zkoušky, jako byla třítýdenní celodenní školení společně s dvaceti nemocnými, prskajícími a kašlajícími lidmi. Zároveň mi velmi polevila bolest v kolenou po užívání Arthroplastu.”

Drah. Valešová, 63 let
Základní produkt, Arthroplast, kosmetické produkty
„Nebolí mě kyčel, deprese jsou pryč. Body lotion ve spreji-potlačil svědění, nemám vrásky, zábal z řasy povolí křeče na nohách.”

ZUZANA JANČÍKOVÁ, 54 let
Základní produkt
„Na poruchu štítné žlázy užívám denně Letrox 100 mg. V listopadu 2018 bylo po odběru krve zjištěno zhoršení stavu. Na základě toho mi bylo navýšeno dávkování Letroxu na 125 mg/den. Dávkování léku jsem si i přes doporučení lékařů nenavýšila a od prosince 2018 jsem začala brát Vertera laminaria gel (základní gel). V únoru 2019 jsem absolvovala kontrolní odběr krve. I přesto, že jsem neužívala vyšší dávku léku došlo k výraznému zlepšení hodnot. V dubnu 2019 jsem objednaná na odstranění levého laloku. Po zkušenosti z řasou ještě vyčkám, zda bude operace nutná.”

PAULA BLAHNÍKOVÁ, 47 let
Základní produkt
„Po užívání Vertera Laminaria Gelu (základní gel) se mi zlepšila kvalita spánku, což vedlo k celkovému zklidnění po psychické stránce. Detoxikační účinek řasy mi pomohl i ke snížení tělesné hmotnosti,úprava zažívání, vymizení alergií, bez léků na astma, více energie, naprosto vyhovující hodnoty (krevní obraz) .”

ŠÁRKA SLAVÍKOVÁ, 49 let
Arthroplast, Vertera Forte třešeň
„Úbytek váhy, menší pocit hladu.
lepší spánek, menší bolest zad.”

VLAĎKA BRÁTOVÁ, 53 let
Vertera Forte třešeň, černý rybíz, Základní produkt, kosmetický olej
„1) Po 3 týdnech používání třešně klientovi o 50%’ zmizela lupenka
2)Po 5 týdnech zmizela plíseň na nohách mezi prsty
3)Po 2 měsících používání základní řasy obrovské zlepšení kvality vlasů
4) Po týdnu potírání kosmetickým olejem zlepšení pleti od obrovského akné .”

>> Čítať ďalej

>> Zloženie

>> Cenník pre zákazníkov

Tráviaci trakt
(prepis prednášky MUDr. Iriny Slastiny z Ruska)

V tenkom čreve sa trávia aminokyseliny (bielkoviny) uhľovodíky, sa menia na cukry a glukózu a tuky na mastné kyseliny. Keď je zápal, tvoria sa v črevách hlieny, množia sa parazity, nastáva hnitie, syndróm deravého čreva.
V čreve sú uložené klky, ktorých plocha je ako plocha futbalového ihriska. Keď je nedostatok enzýmov, fermentov, potrava sa nevstrebáva. – choroby, ťažký žalúdok, nafukovanie, bolesti, na vracanie, depresie.
Hrubé črevo – vstrebáva sa voda, soli, začína sa fekálna tvorba -vyrába sa serotonín – hormón šťastia. Je to továreň na serotonín, vitamín B12, K, enzýmy, hormóny. Ak je dobrá mikroflóra vyrába sa teplo, energia. Mnohé orgány sú ovplyvnené stavom hrubého čreva. Ak nefunguje – zápcha, kalové kamene, slabne peristaltika.
Jednotlivé časti hrubého čreva ovplyvňujú:
– nosohltan, dýchanie, prehĺtanie – 1. časť
– štítna žľaza, pečeň, žlčník – 2. časť
– priedušky, slezina, krv – 3. časť
– vaječníky, pohlavné orgány, močový mechúr – 4. časť.
Laminária (morská riasa) má silný účinok na všetky časti tráviaceho traktu. Absorbčný a protizápalový účinok – už v ústach vstrebáva toxíny, vyživuje mikroflóru červa, dopĺňa organický jód. Pokrýva mnohé deficity, je v koloidnej forme. Má vysoký stupeň vstrebateľnosti až 95%. Obsiahnuté algináty neutralizujú žalúdočnú kyselinu, obaľujú sliznicu žalúdka, ochraňujú pred zápalmi, odstraňujú helicobacter. Gél laminária veľmi vplýva na štítnu žľazu, ktorá má dôležitú úlohu v metabolizme, znižuje hladinu cukru v krvi, skvalitňuje peristaltiku čriev, harmonizuje hormonálnu rovnováhu. Obsiahnuté algináty vstrebávajú rádionuklidy, ťažké kovy, obaľujú a vyvádzajú ich z čriev, zaceľujú porušené steny čriev. Laminária má protiplesňové, protivírusové, probiotické a protiparazitárne účinky. Obsahuje veľa vlákniny – potrava pre našu mikroflóru. Má schopnosť vstrebať do seba škodlivé látky – urýchľuje sa peristaltika, mizne zápcha.
Starší ľudia sú zanesení, majú lenivé črevá. Rôzne lieky tiež spomaľujú peristaltiku. Laminária znižuje cholesterol, obsahuje betafytosteroly – sú nepriatelia cholesterolu. Algináty zlepšujú prácu pankreasu a pečene, znižujú triglyceridy v tele, vnútorný tuk, odstraňujú toxíny v črevách. Menia sa chute, znižuje sa chuť na sladké, pocit pažravosti (čo spôsobujú parazity).
Laminaria obsahuje ligníny – mäkká vláknina – strava pre mikroflóru. Forma gélu regeneruje tráviaci trakt. Komu nechutí základný gél môže jesť Forte doplnený o ďalšiu riasu fukus (kelp) ochutené formy – jablko, višňa, čierna ríbezľa, ktoré obsahujú ešte ďalšie doplnky – echinacea, šípky, stévia, eleuterokok (sibírsky žeňšeň).
Pre malé deti sa odporúča najmä morský med, ktorý okrem riasy obsahuje med, propolis, včelí chlieb perga. Zvyšuje tvorbu hemoglobínu, podporuje imunitu.
Artroplast – svojím zložením regeneruje nielen kosti, kĺby, chrupavky, šľachy na ktorých visia naše vnútorné orgány, ale aj napr. pobrušnicu (pruh), podporuje spojivové tkanivo.
Sportaktiv – je doplnený o hrachovú bielkovinu. Bielkoviny sú potrebné nielen pre športovcov napr. hormonálne fermenty sú z bielkovín, ale aj črevné steny sú z bielkoviny. Potrebné sú pre každého, pre vegetariánov a pod.
Angiolive – je vhodný pre srdcovocievny systém. Čistí cievy. Napr. do každého mikroklku v črevách idú cievky, je dôležité aby neboli upchaté. Angiolive udržuje sliznice v poriadku aj cievy, srdce, znižuje opuchy, kŕčové žily, znižuje cholesterol.
Rehabilitácia organizmu je dôležitá. Je potrebné aby sa užívali 2 polievkové lyžice denne nalačno s vodou – 50 mg (potom pol hodiny nejesť) pre udržanie trávenia a optimálnej kyslosti v žalúdku, správne fungovanie štítnej žľazy, metabolizmu, čím sa naštartuje zdravie, krása a mladosť v každom veku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

© 2021 Best of Natur. Všetky práva vyhradené.

Zoznam prianí

Produkt Product name Cena Stock status
No products added to the wishlist
X