O nás

PODNIKÁME SRDCOM

Práve ste našli to najlepšie čo príroda môže ponúknuť. Naša spoločnosť pripravila pre Vás vysoko kvalitné výrobky, ktoré si môžete prostredníctvom nás objednať.
Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa predajom zdravých potravín zaoberá už 12 rokov. Doposiaľ sme pôsobili v okolí Galanty a regióne západného Slovenska, no pre stále väčší záujem a pozitívne ohlasy našich doterajších zákazníkov, sme sa rozhodli pre rozšírenie, prostredníctvom tohto internetového obchodu.
Našim cieľom je ponúkať Vám, našim verným zákazníkom, najkvalitnejšie produkty z celého sveta a tým zabezpečiť Vašu spokojnosť.
Budeme radi, ak si niektorý výrobok vyberiete a vyskúšate.

Bez mála 20 rokov skúseností nám dokazuje, že návrat k prírode je správna cesta. V dnešnej dobe sa na zemi prebúdza mnoho vedomých ľudí. Čoraz viac si uvedomujeme potrebu zachovania pevného zdravia v záplave potravinárskej alchýmie neznámeho pôvodu, číhajúcej na nás deň čo deň v preplnených regáloch našich obchodných reťazcov. Skutočne, toto je problém a príčina modernej civilizovanej doby.

Našim najvyšším zmyslom a zámerom je naša prebudená myseľ. Vytvorme spoločne vlnu, ktorú už nikto nezastaví!

Prostredníctvom emailu môžete od nás čas od času čakať zaujímavé novinky, cenové zvýhodnenia a produkty zo sveta zdravia. Pokiaľ by vás to prestalo baviť, nič sa nedeje. V každom emaily nájdete odkaz pre odhlásenie. Záleží nám na tom, aby sme posielaly emaily len tým, ktorí o ne stoja.

 Vyberte si to najlepšie čo príroda môže ponúknuť.

Produkty vyberáme len na základe našich skúseností i skúseností našich zákazníkov.

Ručíme za kvalitu, spoľahlivosť a rýchlosť pri vybavovaní Vašej objednávky.

Horúcou novinkou je zníženie cien Schindeleho minerálov a všetkých našich produktov pre všetkých našich ctených zákazníkov. Navyše vďaka členstvu (GRÁTIS) v nákupnom spoločenstve Flexkom môžete u nás i po celom Slovensku, ale aj v zahraničí od teraz doživotne a generačne nakupovať so zárukou najnižších cien!

– Ak Vás ťaží zdravotný problém, sme tu, aby sme Vám ponúkli pomoc alebo radu, ako len to bude možné.

 Sme v partnerskej spolupráci s fundovanými odborníkmi aj lekármi. Ak by Váš zdravotný problém bol akútny, vzhľadom na náš vymedzený čas Vám môžeme doporučiť osobnú, príp. tel. konzultáciu samozrejme GRÁTIS!

© 2021 Best of Natur. Všetky práva vyhradené.

Zoznam prianí

Produkt Product name Cena Stock status
No products added to the wishlist
X