Schindeleho minerály

Prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.Originálne Schindeleho minerály pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, … Schindeleho minerály sú účinným potravinovým doplnkom pri dne, vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, reumatizme, akútnych a chronických zápalových ochoreniach, svalových kŕčoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, migrénach, cievnych problémoch, kŕčových žilách, poúrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony, pri kožných problémoch – exémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky, pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri únave, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach, na zlepšenie pamäte a koncentrácie.Užívanie: 1 čajová lyžička (6g) 1krát denne, rozmiešať do vody alebo iného nápoja. Najlepšie nalačno 10 minút pred jedlom. Jedno balenie -400g- vydrží približne dva mesiace. Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti do 3 rokov

VYUŽITE MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY SCHINDELEHO MINERÁLOV:

Množstvo Zľava Cena za kus
1 ks 0% 25.90 / ks
2 ks 7% 24.09 / ks
3 ks a viac 14% 22.27 / ks

ZVÝHODNENÁ CENA VÁM BUDE AUTOMATICKY ÚČTOVANÁ PRI VYSTAVOVANÍ FAKTÚRY. Pri objednaní viac kusov, zaplatíte tak ako je uvedené vyššie.

SCHINDELEHO MINERÁLY V KAPSULOVOM BALENÍ
Blahodárne pôsobia na: Podporu imunitného systému a nervovej sústavy, Spevňujú a omladzujú organizmus, Úpravu hladiny cukru v krvi (cukrovka), Problémy s trávením, acidóza, Reumatizmus a artritída (osteoporóza), Bolesti kĺbov chrbta svalov dna, Srdcovo-cievne problémy, Vysoký krvný tlak, Krčové žily, Poúrazové stavy, zlomeniny kostí, Ženské problémy, Zápaly, hormonálne poruchy Bolesti hlavy, migrény, Vypadávanie vlasov, Kožné problémy – ekzémy, psoriáza (lupienka), Znovunavrátenie obranyschopnosti organizmu, Pri celkovom vyčerpaní, hučaní v ušiach, Desprestívne stavy, zlepšenie pamäte a koncentrácie

VYUŽITE MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY SCHINDELEHO MINERÁLOV:

Množstvo Zľava Cena za kus
1 ks 0% 36.90 / ks
2 ks 7% 34.32 / ks
3 ks a viac 14% 31.73 / ks

ZVÝHODNENÁ CENA VÁM BUDE AUTOMATICKY ÚČTOVANÁ PRI VYSTAVOVANÍ FAKTÚRY. Pri objednaní viac kusov, zaplatíte tak ako je uvedené vyššie.

VYUŽITE MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY SCHINDELEHO MINERÁLOV 400g:

MnožstvoZľavaCena za kus
1 ks0%25.90 / ks
2 ks7%24.09 / ks
3 ks a viac14%22.27 / ks

VYUŽITE MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY SCHINDELEHO MINERÁLOV 500 kaps:

MnožstvoZľavaCena za kus
1 ks0%36.90 / ks
2 ks7%34.32 / ks
3 ks a viac14%31.73 / ks

Schindeleho minerály sú účinným doplnkom výživy pri dne, vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, reumatizme, akútnych a chronických zápalových ochoreniach, svalových kŕčoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, migrénach, cievnych problémoch, kŕčových žilách, po úrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony, pri kožných problémoch – exémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky, pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri únave, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach, na zlepšenie pamäte a koncentrácie.

V roku 1987 bola odvysielaná relácia, v ktorej bola verejnosť oboznámená s prípadom pána Stanislava Krumpholca, ktorý prišiel do Rakúska ako utečenec a trpel po ožiarení v uránových baniach ťažkým trasením rúk, svrbením a bolesťami chrbtice. Keď sa dopočul o Schindeleho mineráloch, prišiel len tak k nám, aby tento produkt vyskúšal. V priebehu niekoľkých dní bolo trasenie rúk preč a zmizli i ostatné poškodenia.

Domnievam sa, že tu zohralo svoju úlohu pôsobenie magnetického poľa, ktoré na submolekulárnej úrovni znovuobnovuje pôvodnú stavbu tkaniva, samozrejme za bohatého prísunu stavebných látok, ktoré sú potrebné k budovaniu chýbajúceho tkaniva.
Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, ani pri dlhodobej konzumácii Schindeleho minerálov.

Úryvok z knihy Roberta Schindeleho:
Ako boli nájdené liečivé zeolity…
Keď v predjarí v roku 1981 v súvislosti s výstavbou cesty v jednom z mojich lesných závodov v Dolnom Rakúsku buldozerista narazil na vulkanický kužeľ z pomerne krehkého materiálu, ktorý vznikol na zlome zemskej kôry, netušil som ešte, čo bude neskôr nasledovať.
Vedúci stavby navrhol použiť objavený materiál ako podklad novej cesty. Tak sa aj stalo. Začiatkom júla 1981 bolo na hrubú trasu cesty dovezených viac než 6000 kubických metrov tohoto materiálu, ktorý bol rozhŕňaný buldozérom. Prechádzaním ťažkej techniky vznikali mračná kamenného prachu, ktorý prenikal do okolia cesty a pokryl súvislou vrstvou lesnú pôdu.


Zázračné uzdravenie stromov…
Niekoľko dní po dostavaní cesty začalo intenzívne pršať a vrstva kamenného prachu zmizla, bola zmytá dažďom. Na tomto mieste rástla asi 50 ročná jedľa – v dobe výstavby cesty bola celá zožltnutá a bola určená na výrub. Keď k tomu však malo dôjsť, prišiel za mnou jeden z mojich zamestnancov a spýtal sa ma: “Prečo máme vyrúbať jedľu, ktorá je ešte úplne zelená? Keď ju vyrúbeme, zostane po nej veľká medzera.”
Šiel som sa pozrieť a bol som naozaj veľmi prekvapený – strom bol tmavozelený a očividne sa mu darilo skvele. Vyrástli mu medzitým nové letorasty. Hneď som vedel, že je za tým kamenný prach, no aj tak som čakal a pozoroval okolie ešte niekoľko ďalších rokov, až som sa konečne v roku 1985 rozhodol informovať o tomto jave novinárov.
Najprv miesto nálezu navštívil jeden známy vedec a po zhliadnutí kúsku minerálu prehlásil: “To musí byť naozaj tak, na prvý pohľad je vidieť vápnik a granát!” A nechal nájdený materiál analyzovať. Pod polarizačným mikroskopom a z rontgenových snímok bolo zrejmé, že sa jedná o dosiaľ nikde inde na svete neobjavený minerál, pozostávajúci z alkalického živca, plagioklasu, kremeňa, biotitu, distenu, granátu, silimanitu, zirkónu a rutilu, ktorý naviac vykazuje unikátne elektrické a magnetické vlastnosti. Na základe toho sa dalo vysvetliť, prečo sa stromy na mieste posypu kamenným prachom uzdravili.
„Čo pomôže stromom, pomôže aj mne…”
V septembri roku 1985 mi bolo jasné, že zriadim vlastnú prevádzku na jemné mletie minerálov. Keď som nechal urobiť prvú analýzu minerálnej múčky, začal som študovať všetku dostupnú literatúru o mineráloch a došiel som k záveru, že malé množstvo týchto minerálov budem jesť aj ja sám. Vravel som si – čo robí dobre mojim stromom, pomôže i mne. Trpel som po ťažkej otrave mäsom už mnoho rokov veľmi bolestivým nadúvaním, mal som veľmi vysoký obsah kyselín v moči a následkom toho som trpel dnou. Sužovali ma tiež neustále zápaly krčných mandlí. Už niekoľko hodín po užití prvej čajovej lyžičky mletých minerálov, ktoré som zamiešal s vodou, sa u mňa dostavili veľmi intenzívne vetry. Ešte v ten deň zmizol tlak v oblasti žalúdka. Na ďalší deň som sa rozhodol zdvojnásobiť dávku minerálov. Na to sa opäť dostavili veľmi intenzívne vetry. Po troch dňoch som bol oslobodený od desaťročných bolestí. Ďalšie tri dni na to zmizli bolestivé prejavy dny a môj krvný tlak klesol zo 180/100 na 145/85!
Niekoľko týždňov potom boli preč i moje problémy s krčnými mandlami a v mojich snehobielych vlasoch sa objavili pramienky čiernych vlasov. Môj lekár, ktorý mi potom robil krvné testy, zistil celkom normálne hodnoty. Mohol som opäť piť alkohol a kávu, jesť i tučné mäso, cestoviny a sladkosti – nič sa nezmenilo. Od tej doby – od roku 1985, jem minerály denne.

Skúsenosti užívateľov…

Marie Poláková, 68 rokov, Liberec


Tretí mesiac užívam pravidelne Schindeleho minerály. Je to neuveriteľné, ale po niekoľkých prvých dňoch celkom zmizla zápcha i nadúvanie, problémy, ktoré ma trápili už niekoľko rokov. Tiež artróza v bedrových kĺboch o niečo ustúpila, môžem dokonca spať na boku, čo mi predtým pôsobilo veľké bolesti. Celkove sa cítim omnoho čulejšia a vyrovnanejšia, môžem povedať, že i mladšia. Rozhodne budem minerály odporúčať a už ich neprestanem užívať.

Viera
Ludia, nechcem robit nejakú silenú propagáciu Schindeleho minerálom, ale co je pravda , to je pravda . Môj otec má 77 rokov, odkedy pije minerály, vymizla mu bolest z ramena, upravil sa mu krvný tlak 120 / 80 a pulz má 60, všetky krvné výsledky má v poriadku, nedá na minerály dopustit . A to ich pôvodne pit nechcel, lebo tomu neveril .

Vôbec . Potom ich zacal pit a prestal, lebo ho celé telo bolelo . Presvedcili sme ho, že to je len prechodné a tak aj bolo!Ludia co ho nepoznajú, mu tipujú aj o 15 rokov menej, no neskutocné . Vari každý druhý den ešte aj cvicí . No nemám slov .

A minerály pije už dlhé mesiace, a aj problémy s pankreasom úplne vymizli . Verte mi, je to tak .

Petra

Minerály užívam už tretí mesiac. Môžem zodpovedne povedať, že som celkom prestala trpieť poruchami trávenia, ktoré zrejme pramenili aj z môjho náročného zamestnania. S tým boli tiež spojené časté stresové situácie a vyčerpanie.

Teraz sa cítim opäť na vrchole svojich síl, vo väčšej pohode zvládam svoju prácu. Perfektne sa mi upravila menštruácia a bolesti s ňou sprevádzané vôbec nepoznám.

Tiež mi prestali vypadávať a štiepiť sa vlasy. Zdá sa mi, že mám zdravšiu pleť, nemusím sa denne natierať krémom. Občas sa mi tvorilo akné, ktoré sa už dlho neozvalo.

Chcem sa vyjadrit k používaniu Schindeleho minerálov . Objednala som si vzorku, ktorú som vyskúšala a zistila som, žemi robí dobre na žalúdok.

Eva z Košíc

A tak som si po vyskúšaní vzorky, kúpila celé velké balenie, ktoré ešte užívam . Požívala som každé ráno pred jedlom . V krabici mám ešte necelú štvrtinu a rozhodla som, že budem postupne vynechávat . Najskôr som používala každý druhý den, teraz som zacala každý tretí den, a veru nemám problémy so žalúdkom . Priznám sa, že zjem všetko, ba aj mastné,aj slaninu,kukuricu, co som žial nemohla . Predtým než som zacala užívat tieto minerály, mala som velké problémy so žalúdkom, všetko co som zjedla, mala som hned hnacku a som schudla poriadne, takmer na 46 kg . Teraz už mám 51 kg a žiadne jedlo mi nerobí problémy . Tieto minerály sú skutocným zázrakom.

Katarína.

Dobrý den! Aj ja s mojou priatelkou sa chceme s vami podelit o svoje skúsenosti s užívaním Schindeleho minerálov .

V auguste som si na základe clánku vo Vitalite objednala Schindeleho minerály . Užívam ich už 4 mesiace a som velmi spokojná .

Degeneratívne zmeny na pravej ruke sa mi viditelne zlepšili a aj trávenie a psychická pohoda je na nezaplatenie . Jedno balenie som podarovala svojim svatovcom a aj oni sú s užívaním minerálov nadmieru spokojní . Teraz objednávam minerály aj pre svoju kamarátku, ktorej som ich dala vyskúšat a už po týždni zbadala na sebe zmeny .

Velmi dobre sa cíti po psychickej stránke a tiež problémy so stolicou sa jej upravili . Pretože mám s užívaním minerálov velmi dobré skúsenosti, odporúcam ich všetkým mojim známym . Nerada chodím po doktoroch a tak som uvítala prírodné produkty, ktoré nemajú negatívne úcinky ako lieky . Chcem sa podakovat za výborný produkt a objednávam si pre seba a svojich známych dalších 6 ks .

Eva

Používam Schindeleho minerály už dlhší cas a neviem si predstavit denný režim bez nich . Mám viac energie, dobré trávenie, pravidelnú stolicu a lepší spánok .

Vlastne som velmi spokojná s týmto prírodným produktom, lebo som trpela nespavostou, mávala som casto krce v crevách a únava bola mojim nepriatelom . Postupom casu sa mi zlepšovali všetky problémy . Som na 100 % presvedcená, že to tak funguje, lebo ked som bola v zahranicí, tak som tieto minerály vynechala, aby som nemusela nosit velkú dózu so sebou, lebo som išla lietadlom .

Bola som velmi poškodená, lebo po case mi Schindeleho minerály velmi, velmi chýbali . Už nikdy nepocestujem bez nich . Som velmi vdacná za tento prírodný dar a vážim si ho viac a viac.

Pavel Sechter, Sušice

S potešením vám oznamujem, že vďaka Schindeleho minerálom som sa celkom dostal z problémov s dnou. Bol som už v takom štádiu, že som iba ležal a pre silné bolesti som nebol schopný žiadnej činnosti. Po šiestich týždňoch užívania minerálov som sa mohol vrátiť do zamestnania. Sám lekár nad tým krútil hlavou, nechcel tomu veriť. Teraz však minerály užíva sám a odporúča ich svojim pacientom.

Manželia Burianoví, Praha
Ďakujeme vám z celého srdca za onen zázračný kamenný prášok, ktorý nás oboch vrátil do života. Obaja máme 72 rokov. Manžel trpel už niekoľko rokov silnou artrózou a cukrovkou, tlak a cholesterol kolísavý, skôr však vysoký. Ja sama mám potvrdenú osteoporózu, v posledných týždňoch so silnými bolesťami chrbta a kĺbov. Prečítali sme si o mineráloch v časopise a kúpili na skúšku jedno balenie. Po dvoch mesiacoch užívania sa cítim ako znovuzrodená, po bolestiach nie je ani stopy, dokonca som s vnúčatami prehliadku zoologickej záhrady, čo bolo pre mňa predtým nepredstaviteľné. Manžel sa už zaobíde bez svojich liekov a injekcií, vraví, že sa cíti o 20 rokov mladší. Cukor i tlak sa ustálili na normále. Každý deň sa ráno tešíme na porciu minerálov, ktoré zjavne majú na nás pozitívny vplyv.

Iveta,Banská Bystrica

Už po 4 dňoch užívania som zaregistrovala zlepšenie zraku, mierne začervenanie očí zmizlo. Je to výborná vec, odporúčam všetkým bez rozdielu veku. Ďakujem.

Kristína

Vážení, chcem Vám touto cestou poďakovať za Vaše minerály, beriem ich asi 2 a pol mesiaca a môžem povedať, že sa cítim veľmi dobre. Už niekoľkokrát som si nechala v odmerať tlak a výsledky sú veľmi evidentné. A s tou mojou dnou je to rovnaké.

Nie som najlepší pacient, nedodržiavam všetko tak, ako má byť, ale aj tak opäť výborne. Teraz pevne verím tomu, že Vaše minerály majú skutočne svoje miesto v mojom živote a keď ich doberiem, objednám si ďalšie balenie.

Tiež verím tomu, že ma i psychicky “podržali” pri úmrtí mojej matky. Ďakujem Vám. S pozdravom, Kristína.

Vladimíra

Je pravda, že som bola spočiatku skeptická a neverila som, že by mali minerály až taký účinok ako sa tu píše, ale mýlila som sa… Mám dlhodobejšie problémy so žalúdkom, lieky od lekárky mi to ešte zhoršili, mám onedlho absolvovať gastroskopiu, lebo som mala ozaj veľké celodenné bolesti žalúdka.

Ale už tretí deň beriem Schindeleho minerály a moje bolesti žalúdka zázračne zmizli, napriek tomu, že som tomu neverila… Určite si zakúpim celé balenie, nakoľko zatiaľ mám len skúšobnú vzorku za ktorú veľmi ďakujem… 🙂

Melinda z Galanty
Schindeleho minerály mi urcite vela vecí v živote zmenili . A to len k lepšiemu . Odvtedy co ich pijem, nemám bolesti v kolene ani v klbikoch prstov, dna vymizla, penenové testy mám zase v norme, hladinu kyseliny mocovej mám zase v norme, cholesterol aj krvný tlak tiež a upravila sa aj hladina thyreohormonu, co je uplne neslychané .

Nic lepsie som nemohla urobit, ako ked som sa rozhodla tie mineraly pit . Žiadne lieky nemusím brat a fakt som zdravá a krvné výsledky to potvrdzujú, dá sa to overit .

Martina
Roky som mala problémy so zápchou a odkedy užívam Schindeleho minerály problém zmizol. Hneď ako ich ráno nalačno vypijem, zaúčinkujú do pol hodiny niekedy aj skôr. Ďakujem…:)

Alena
Som veľmi spokojná, nakoľko sú tieto minerály úplne z prírody, čo sa nedá povedať o všetkých.

Naozaj majú blahodárny vplyv na zdravie. Mala som zatiaľ prvé balenie, ale som nadšená. Nie je to síce zázrak, ale na zlepšenie zdravia majú pozitívny vplyv.

Verím, že to bude ešte lepšie po dlhšej dobe užívania, a preto si objednávam ďalšie balenie. Zároveň sa teším i na knihu.

Veľmi ma takéto poznatky zaujímajú.

Eva
Prečítala som si článok o týchto mineráloch a keďže mám problémy so žalúdkom už vyše roka a skúšam všetko možné, rozhodla som sa vyskúšať Schindeleho minerály.

Vyskúšala som vzorku na dva týždne, a nepociťovala som žiadne problémy, neukázali sa ani žiadne negatíva. Keďže som bola so vzorkou spokojná a tieto minerály sú účinné a pomáhajú mi pri mojich žalúdočných problémoch, rozhodla som sa pre celé balenie. S pozdravom Eva z Košíc.

VAŠE KAMENNÉ ZDRAVIE! CENY UŽ OD 20,30eur!
Objavte aj vy už takmer na celom svete známe Schindeleho minerály, ktorých výnimočnosť spočíva v pôsobení ich magnetického poľa, ktoré na submolekulárnej úrovni znovuobnovuje pôvodnú stavbu tkaniva, samozrejme za bohatého prísunu stavebných látok – minerálov, ktoré sú k jeho budovaniu potrebné.

Známy nemecký denník „Neue Welt“ píše: “Robert Schindele, teraz už svetoznámy muž, si je svojim objavom istý. Domnieva sa, že jeho zázračným práškom z rozomletých hornín dodá ľudstvu „elixír mladosti“, minimálne pozastaví biologické hodiny o 20 až 30 rokov.“

© 2021 Best of Natur. Všetky práva vyhradené.

Zoznam prianí

Produkt Product name Cena Stock status
No products added to the wishlist
X