Diagnózy

Artróza je všeobecné označenie kĺbových porúch, bolestí a deformácií. Poruchy môžu byť na kĺboch malých i veľkých kostí i chrbtice. Ale toto označenie, ani súčasná liečba neurčuje príčinu, ani spôsob odstránenia. Problematická je aj doba vznikania, ktorá trvá roky, a doba liečby, ktorá trvá ešte dlhšie. Teda skôr nám ukazuje, čo bolo zanedbané, ale pri bolestiach možno od pomoci pôsobením na konkrétne orgány. Obvykle vždy v tom lietajú obličky, ale podľa jednotlivých kĺbov sa do hry zapájajú ďalšie orgány. Predovšetkým neúcta k sebe. Predsa iba hlupák sa stravuje tak, že to má vážne následky, zaobchádza so sebou tak, že na to doplatí. Pri bolestiach kĺbov palca u ruky sa jedná o pľúca, ukazovák je hrubé črevo, prostredník, prstenník a malíček sú žily, srdce a tenké črevo.

Liečenie: Problémy zápalové v pohybovom aparáte riešia Schindeleho minerály ale aj Mumio, taktiež POLYARTRITÍDA kapsule 150 kapsúl 23.-€

Duševná príčina: Pocit, že ma nikto nemá rád. Kritika, nenávisť.

Pozitívne tvrdenie (afirmácia): Som ochotný mať sa rád a byť so sebou spokojný.

Bolesťou v bedrách sa nezbavíte totálnej protéze bedrového kĺbu. Zbavíte sa jej liečením pečene, žlčníka a žlčovodov a rozpustením žlčníkového blata, piesku a kamienkov. Veľmi dôležitá záležitosť je aj stav močových ciest a mechúra, práve ten sa veľmi podpisuje na stave bedier, podobne ako žlčník.

Liečenie: Ayurvédsky čaj-Varuna, Sibírska huba Čaga

Duševná príčina: Vina. Ustrnutie v problémoch minulosti a túžba mať odvšetkého pokoj.

Pozitívne tvrdenie: Zbavujem sa minulosti. Som slobodný, aby som mohols láskou v srdci postupovať vpred. Teším sa z každého dňa

Problém s bedrovým kĺbom je jednoznačne záležitosť žlčníka. Liečenie žlčníka neznamená ho odrezať! Ak už k tej endoprotéze došlo, nehnevajte sa na chirurga. Ten len zachraňuje, čo spackal jeho kolega internista… Nie. Spackal to výživár. Všetky chrupky potrebujú živiny spolu s kolagénom a ten sa tvorí iba pri prítomnosti vitamínu C a D. To v nadmerne varenej výžive nenájdeš. Strava má mať 1/*2 surovú, 1/3 varenú, zvyšok tekutiny!

Liečenie: Sibírska huba Čaga, HEPAN protect, Mumio, Schindeleho minerály – zeolit, balzam Zázrak Chaš, balzam Čagy

Možná príčina: Nesú telo v dokonalej rovnováhe. Stimulujú pohyb vpred.
Pozitívne tvrdenie: Teším sa z každého dňa.

Bolesti v kolenách sú buď od kľačania na kukurici či hrachu, alebo od niečoho iného: obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, pankreasu alebo žalúdka. Vždy je možné bezpečne rozoznať, od ktorého konkrétneho orgánu to je. Predovšetkým od tých potravín ktoré tvoria veľa kyseliny močovej za súčasného nedostatku tekutín. Mäsá na večeru sú nevhodné už nepiješ toľko aby si v noci 7x neišiel na vycikanie sa, aby si sa toho zbavil – ukladá sa kyselina močová do kĺbov kolien a bedrových, vydiera ich a vzniká
veľmi bolestivá artritída a artróza vlastnou hlúposťou ! – neúctivým správaním sa voči sebe! a nie, ako mi povedala má obvodní údržbářka, že od veku. “Ale pani doktorka,” skoro som sa vydesil, “veď je mi ešte len tridsaťpäť!” “No a čo, veď to majú aj mladšie” zdôvodnila mi vekovú diagnózu. Pred takýmto zdôvodnením som kapituloval a potom som sa zmohol už len na jedinú otázku: “A ako to, že ma bolí pravé koleno a ľavé nie a obe sú rovnako stará?” Chvíľu na mňa pozerala ako na niečo škaredého a zrejme hľadala zodpovedajúce vysvetlenie, až ho našla: “Nebuďte drzý!” Bolesť prešla, keď bolo koleno asi o dva mesiace staršie. Bolo to od pečene. O kolená sa okrem žlčníka ešte delí pečeň a slezina.

Liečenie: Sibírska huba Čaga, HEPAN protect, Mumio, Schindeleho minerály – zeolit, Balzam Čagy

Možná príčina: Predstavuje hrdosť a ego. Akúkoľvek bolesť považujem zapríznak viny – vina si vždy hľadá trest a trest bolí. Chronické bolestipochádzajú z chronickej viny, často ukrytej tak hlboko, že o nej už dávnonevieme Je treba odpustiť tým, ktorý za krivdou stoja ale hlavne sebea s láskou ku vlastnej bytosti. Vina je úplne neužitočný pocit.

Pozitívne tvrdenie: Som pružný a prispôsobivý. S láskou si odpúšťama zbavujem sa všetkej viny. Nemá pre mňa význam.

© 2021 Best of Natur. Všetky práva vyhradené.

Zoznam prianí

Produkt Product name Cena Stock status
No products added to the wishlist
X