Desať spôsobov ako dosiahnuť úspechu ku samo vyliečeniu a obnove tela i ducha.

1) Čím väčší podiel surového ovocia a zeleniny (šalátov) jete, tým budete mať väčší úspech. ” Starý Grékovia pred dobou Lykurgovou, nejedli nič než ovocie” a každá generácia sa dožila vysoko nad sto rokov”.

2) Hlavne pri rakovine a iných chronických či pri degeneratívnych chorobách by ste mali mať výživového poradcu, ktorý vás prevedie liečebným procesom _NATUROPATIE.

3) Iridológia je v súčasnej dobe najlepší prirodzený spôsob nenásilnej analýzy tkanív. Odhalí i ukryté slabé miesta, tiež lymfatické a chemické nakupeniny. Najlepšie sú bylinky ktoré vyčistia LYMFATICKÝ SYSTÉM, TRÁVIACE ÚSTROJENSTVO A PĽÚCA.

4) Rozpohybujte viac či menej zatuhlý lymfatický systém. Lymfatický systém je naša kanalizácia._

5) Asi mesiac by ste mali užívať bylinnú zmes proti parazitom. Pomôže vám zbaviť sa väčších červov, hlistov a ďalších
mikroorganizmov.

6) Než začnete s detoxikáciou, bylinkami si vyčistite pečeň a asi tak mesiac posilujte slinivku brušnú. Pri cukrovke to môže zabrať aj tri mesiace.

7) Držte sa plánu aj keď užívate lieky a nezúfajte:) Je len veľmi málo možných interakcii s týmto programom a týmito
bylinnými zmesmi. Pri vysokom tlaku si svoj tlak kontrolujte. Navyše tento program ho môže rýchle znížiť. Cukrovku 2. typu je možné vo väčšine prípadov vyliečiť veľmi ľahko._

9) V priebehu detoxikácie a regenerácie bude vaše telo vykazovať rôzne symptómy “liečebnej krízy”. Je to celkom pozitívne a prirodzené. Tieto symptómy majú dva zdroje – upchanie a bunečné
oslabenie.

10) A na záver: veľmi záleží na vašom postoji! Radujte sa z toho, čo robíte. Majte stále na pamäti ten pocit ľahkosti a pružnosti z detských čias a jasno, prečo chcete uzdraviť svoje telo (“vozidlo
duše”). Mnoho vašich oslabení je daných geneticky. Vaša toxicita môže mať korene dokonca v prenatálnom období, tak to môže nejakú dobu trvať než sa jej zbavíte. 

ALE TEN POCIT VYSLOBODENIA SA OD TOHO “TOXICKÉHO ODPADU” JE AŽ NESKUTOČNÝ!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

© 2021 Best of Natur. Všetky práva vyhradené.

Zoznam prianí

Produkt Product name Cena Stock status
No products added to the wishlist
X