Aký ste človek?

Pozrite sa na nasledujúci obrázok, na ktorom je deväť stromov a bez dlhšieho premýšľania vyberte ten, ktorý sa vám zdá najzaujímavejší. Podľa zodpovedajúceho čísla potom zistíte, aký ste človek.

1. Ste veľkorysý so správnou morálkou a zásadami. Ustavične pracujete na sebazdokonaľovaní. Vaše štandardy sú pomerne vysoké a ľudia preto majú niekedy pocit, že vyhovieť vašim požiadavkám je náročné. Nie ste žiadny sebec a ide vám predovšetkým o to prispieť k tomu, aby bol svet lepší. Máte schopnosť odpúšťať aj tým, ktorí vám veľmi ublížia. Len veľmi málo ľudí dokáže oceniť všetko, čo robíte.

2. Ste zábavný a čestný človek. Narodili ste sa s veľkou dávkou zodpovednosti a starostlivosti o iných. Veríte v poctivú dennú prácu. Ľahko si získate dôveru iných. Ste vtipný a rýchlo vám to páli. Vždy máte poruke nejaký zaujímavý príbeh, ktorým si získate pozornosť okolia.

3. Ste inteligentný a premýšľavý človek a zároveň introvert. Rád o svojich myšlienkach a nápadoch premýšľate osamote. Najčastejšie asi o morálke, pretože sám sa vždy snsnažíte robiť to, čo je správne, hoci častokrát s vami spoločnosť nesúhlasí.

4. Ste vnímavá a filozoficky založená osoba. Ste jedinečný, nikto vám podobný nie je. Taktiež ste veľmi emotívny, intuitívny a trochu nepredvídateľný. Kvôli všetkým týmto veciam zostávate nie raz nepochopený, a to vás zraňuje. Potrebujete osobný priestor, aby sa mohla rozvíjať vaša kreativita. Ste človek, ktorý jasne vidí svetlé aj temné stránky života.

5. Ste sebavedomý a nezávislý. Riadite sa krédom “Urobím to po svojom”. Ste veľmi sebestačný a presne viete, čo chcete. Nebojíte sa ísť za svojimi snami. Jediné, čo požadujete od druhých, je poctivosť. Ste dostatočne silný na to, aby ste prijali akúkoľvek pravdu.

6. Ste láskavý a citlivý, vďaka čomu si viete ľahko a rýchlo nakloniť ľudí na svoju stranu. Máte veľa priateľov a radi im pomáhate. Obklopuje vás teplá a svetlá aura, takže ľudia sa vo Vašej spoločnosti cítia vždy dobre. Každý deň premýšľate nad tým, ako by ste sa mohli stať lepším. Najviac zo všetkého cítite potrebu milovať. A to aj tých, ktorí vám to neopätujú.

7. Ste šťastný, vyrovnaný, citlivý a máte veľa porozumenia pre druhých. Ste skvelý poslucháč, ktorý nesúdi tých druhých. Domnievate sa, že každý má v živote svoju vlastnú cestu. Ste otvorený novým veciam a odolný voči stresu. Za normálnych okolností ste veľmi uvoľnený.

8. Ste očarujúci, energický a zábavný, jednoducho človek, ktorý vie, ako prinútiť ľudí sa smiať. Žijete v harmónii s vesmírom. Ste spontánny a nadšený, dobrodružstvu nikdy nepoviete nie. Máte veľa koníčkov a ak vás niečo zaujme, nebudete mať pokoj dovtedy, kým o tom nezískate hlboké znalosti.

9. Ste optimistický a šťastný. Život je podľa Vás dar a Vy sa ho pokúšate čo najlepšie využiť a čo najviac v ňom dosiahnuť. Ste pripravený podržať ľudí, na ktorých Vám záleží, v dobrom i zlom. Máte veľmi zdravý prístup k životu. Pohár je pre Vás prinajmenšom poloplný. Odpúšťate, učíte sa novým veciam a osobnostne rastiete, pretože veríte, že život je príliš krátky na to, aby ste tak nerobili.

Tak čo, zhoduje sa?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

© 2021 Best of Natur. Všetky práva vyhradené.

Zoznam prianí

Produkt Product name Cena Stock status
No products added to the wishlist
X